Granulowane świece na wesele

Ponieważ świece na weselach są często używane, kwestia ich różnorodności i ekonomicznego wykorzystania oczywiście pojawia się z dekoratorami. Duże świece na wesele pozwalają na dywersyfikacja dekoracji świecami, a także zachowanie budżetu imprezy.

Zalety świec granulowanych:

Nie należy pływać i nie tracić kształtu

W otwartych przestrzeniach nie można się martwić, że podczas przygotowań do wydarzenia lub samego wydarzenia stracą kształt lub wyciek. Granulowane świece są zawsze w kształcie… świeczników.

Zapisz działania budżetowe

Nie ma potrzeby kupowania nie tanich twardych świec i używać ich tylko raz. Użyj granulowanych świec wiele razy, zasypiając i wylewając wosk ze świeczników podczas każdego nowego wydarzenia.

Różne kształty i rozmiary

Używaj żarówek, wazonów lub szklanek, które lubisz. Rozmiar, kształt i konstrukcja szkła mogą być dostosowane do stylu imprezy.

Świeczki można wylać dowolną ilość wosku i uzyskać różne rozmiary świec. Od 5 cm do 1 metra lub więcej

Wygodny transport

Przed wydaniem, wsypać wosk do świeczników, po wydarzeniu, wyrzucasz nakrętki, a wosk jest z powrotem w workach. Świeczniki zapakowane są w pudełka.

Nie palić tytoniu

Świeca zapłonowa do świec granulowanych jest dostrojona do jasnego, pięknego spalania wosku palmowego bez sadzy.

Czysta atmosfera

Granulowane świece mogą również spaść przez długi czas w pomieszczeniach w dużych ilościach, bez obciążania atmosfery. Ponieważ wosk palmowy jest produktem roślinnym, nie emituje podczas spalania ciężkich substancji.

Nie wychodaj na wiatr

Kolba chroni granulowaną świecę przed wiatrem. Granulowana świeca jest odporna na wiatr o średniej sile. W przypadku silnych wiatrów do ochrony należy stosować specjalne korki.

Granulowane świece na wesele do wynajęcia

Możesz wynająć granulowane świece na ślub od nas i zaoszczędzić swój budżet. Czynsz jest dostępny w Krakowie. Możemy zaproponować opcje dla projektu wydarzenia. Przynosimy, ustawiamy granulowane świece, a po imprezie rozmontujemy i odbierzemy.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *